Yükleyici

İlgili Sayfalar

Satış Sonrası

Satışını ve servis hizmetini yaptığımız tüm makinalar garantimiz altındadır.

Çukurova / Clift / New Holland / Case / G&Z / Yanmar

İş Makinası ve Forklift Ürünlerine Hizmet Vermektedir.

Çukurova Yükleyici

İyileştirilmiş Performans

ÇUKUROVA Tekerlekli Yükleyicileri yoğunlaştırılmış güç, emniyet ve kullanıcı dostu bir tasarımın ideal ürünüdür. Ergonomik şekilde yerleştirilen kontroller operatörün elinin altında bulunur ve kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra verimliliği de artırır.

Güçlü Motor

John Deere turbo şarjlı dizel motorla donatılan tekerlekli yükleyici dünya standartlarında bir performans sunar ve geçerli bütün çevre mevzuatlarına uygundur. Düşük gürültü seviyesi, kusursuz ve yumuşak motor devri ile dinamik olarak %100 balanslı krank miline sahiptir. Otomatik kayış gergi mekanizması ve değiştirilebilir ıslak tip silindir gömlekleriyle servisi oldukça kolaydır.

Hidrolik Sistem

Değişkenli ve hacimli aksiyal piston pompasına sahip hidrolik pompası makinanın performansını ve pompa ömrünü artırmaktadır. İsteğinize bağlı olarak debi üretimini ayarlama imkanına sahiptir. Yük artışına bağlı olarak pompanın güç gereksinimi motor gücüyle optimum düzeyde dengelenerek motorun teklemesi engellenir. Bu da yüksek verimlilik sağlarken makinanın kullanım ömrünü uzatır.

Uzmanlık alanlarımızı genişleterek sektörde yeni ufuklar açmak, müşterilerimizin artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeye taşımak.

© 2023 Hilkom Yazılım Tüm Hakları Saklıdır.